Advanced Taxonomy Blocks (6.x-3.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Enable
id: Aktifkan

en: Block title
id: Judul blok

en: Weight
id: Bobot

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Term
id: Istilah
