Advanced Taxonomy Blocks (6.x-3.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Enable
ur: فعال

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Weight
ur: وزن

en: Configure
ur: ترتیب
