Advanced Taxonomy Blocks (6.x-3.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Configure
ar: ضبط

en: Term
ar: المصطلح

en: Your changes have been saved
ar: لقد تم حفظ تغييراتك
