Advanced Taxonomy Blocks (6.x-3.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Enable
da: Aktivér

en: Block title
da: Titel

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Configure
da: Konfigurér

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Edit this term
da: Redigér denne term

en: Omit
da: Udelad
