Advanced Taxonomy Blocks (6.x-3.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Configure
hy: կարգավորել
