Advanced Taxonomy Blocks (6.x-3.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Weight
nl: Gewicht

en: Configure
nl: Instellen

en: Your changes have been saved
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: All Content Types
nl: Alle inhoudstypes

en: Path pattern
nl: Pad-patroon

en: Omit
nl: Weglaten
