Advanced Taxonomy Blocks (6.x-3.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Block title
te: బ్లాకు శీర్షిక

en: Weight
te: భారం

en: Configure
te: స్వరూపించు
