Term Fields (6.x-1.12) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Integer
te: పూర్ణసంఖ్య

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: MB
te: మెబై

en: Custom date format
te: అనుకూల తేదీ ఆకృతి
