Term Fields (6.x-1.12) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم

en: Integer
ur: صحیح عدد

en: MB
ur: میگا بائٹ
