Term Fields (6.x-1.5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün
