Term Fields (6.x-1.6) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन
