Term Fields (6.x-1.7) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Year
lt: Metai

en: Field ID
lt: Laukelio ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Select box
lt: Pasirinkimo dėžutė

en: Numeric
lt: Skaitmeninis
