Term Fields (6.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Never
hy: Երբեք

en: Input format
hy: Ներմուծման ֆորմատ

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Rows
hy: Տողեր

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: MB
hy: ՄԲ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hy: Ընդհանուր թվանշանների թիվը պահել տվյալների բազայում,ներառելով  այդ տասնորդական թվերից առաջ:

en: The number of digits to the right of the decimal.
hy: Տասնորդական թվից աջ գտնվող նիշերի քանակ:

en: Decimal marker
hy: Տասնորդական կոտորակ մարկեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Delete field
hy: Ջնջել դաշտը

en: %name must be an integer.
hy: %name  պետք է լինի ամբողջ թիվ:

en: %name must be a positive integer.
hy: %name  պետք է լինի դրական ամբողջ թիվ:
