Term Fields (6.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Scale
ne: नाप

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: MB
ne: एम बी

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: Precision
ne: सुक्ष्मता
