Termcase (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: No vocabularies available.
ar: لا معاجم.
