Text Size (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Save
lt: Saugoti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Block
lt: Blokas

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Normal
lt: Normalus

en: Source
lt: Šaltinis

en: Features
lt: Savybės

en: Style
lt: Stilius

en: Block type
lt: Bloko tipas
