Text Size (6.x-1.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Yes
ne: हो

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Normal
ne: साधारण

en: Source
ne: स्रोत
