Texy! (6.x-1.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Image settings
ru: Настройки изображений

en: Directory
ru: Каталог

en: Basic
ru: Основное

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: CSS settings
ru: настройки CSS

en: characters
ru: символов

en: Superscript
ru: Надстрочный

en: Subscript
ru: Подстрочный

en: A !texy input format has been created.
ru: Формат ввода !texy был создан.
