Theme Hues (6.x-1.5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Theme
ar: حلة

en: Update settings
ar: تعديل الإعدادات
