Theme Hues (6.x-1.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Theme
lt: Tema
