ThemeKey (6.x-4.1) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Parent
ar: الأب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Theme
ar: حلة

en: Screenshot for %theme theme
ar: لقطة لسمة %theme

en: no screenshot
ar: لا توجد لقطة

en: Selected
ar: محدد

en: Theme configuration
ar: ضبط السمة

en: General
ar: عام

en: Operation
ar: عملية

en: update
ar: حدّث

en: System default
ar: الإعداد المبدئي للموقع

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Examples
ar: أمثلة

en: Debug
ar: تنقيح

en: (site default theme)
ar: (سمة الموقع المبدئية)

en: Screenshot
ar: اللقطة

en: Administration theme
ar: سمة الإدارة
