Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: List
af: Lys

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Date
af: Datum

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Time
af: Tyd

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Comment
af: Kommentaar

en: active
af: aktief
