Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: List
am: ዝርዝር

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Date
am: ቀን

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Time
am: ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: active
am: ገባሪ
