Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: List
ar: القائمة

en: disabled
ar: مُعَطَّلة

en: Date
ar: التاريخ

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: احفظ

en: Time
ar: الوقت

en: Add
ar: أضف

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقد

en: Comment
ar: التعليق

en: active
ar: نشط
