Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: List
ast: Llista

en: disabled
ast: desactiváu

en: Date
ast: Data

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Comment
ast: Comentariu

en: active
ast: activu
