Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: List
bg: Списък

en: disabled
bg: дезактивиран

en: Date
bg: Дата

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Създай

en: User
bg: Потребител

en: Comment
bg: Коментар

en: active
bg: активен

en: Note
bg: Бележка

en: Duration
bg: Период

en: Hours
bg: Часове
