Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: List
ca: Llista

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Date
ca: Data

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Time
ca: Hora

en: Add
ca: Afegeix

en: User
ca: Usuari

en: Comment
ca: Comentari

en: active
ca: actiu

en: Handler
ca: Controlador

en: Hours
ca: Hores

en: Edit @title
ca: Edita @title
