Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: List
cs: Seznam

en: disabled
cs: vypnuto

en: Date
cs: Datum

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Time
cs: Čas

en: Add
cs: Přidat

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Comment
cs: Komentář

en: active
cs: aktivní

en: Handler
cs: Ovladač

en: Duration
cs: Trvání

en: Activity
cs: Aktivita

en: Hours
cs: Hodin
