Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: List
cy: Rhestr

en: disabled
cy: analluog

en: Date
cy: Dyddiad

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Time
cy: Amser

en: Add
cy: Ychwanegu

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Comment
cy: Sylw

en: active
cy: weithredol
