Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Title
de: Titel

en: List
de: Liste

en: disabled
de: deaktiviert

en: Date
de: Datum

en: edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Time
de: Zeit

en: Add
de: Hinzufügen

en: User
de: Benutzer

en: Comment
de: Kommentar

en: active
de: aktiv

en: Note
de: Anmerkung

en: Duration
de: Dauer

en: Activity
de: Aktivität

en: Hours
de: Stunden

en: Activities
de: Aktivitäten

en: Billable
de: Abrechenbar

en: Edit @title
de: @title bearbeiten
