Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: List
es: Lista

en: disabled
es: desactivado

en: Date
es: Fecha

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: Time
es: Hora

en: Add
es: Agregar

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Comment
es: Comentario

en: active
es: activo

en: Note
es: Nota

en: Handler
es: Manejador

en: Duration
es: Duración

en: Activity
es: Actividad

en: Track time
es: Tiempo de seguimiento

en: Hours
es: Horas

en: Activities
es: Actividades

en: Billable
es: Facturable
