Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: List
fa: لیست

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Date
fa: تاریخ

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Time
fa: زمان

en: Add
fa: افزودن

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: گره

en: Comment
fa: نظر

en: active
fa: فعال
