Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: List
is: Listi

en: disabled
is: óvirkjað

en: Date
is: Dagfesting

en: edit
is: broyt

en: Save
is: Goym

en: Time
is: Tíð

en: Add
is: Stovna

en: User
is: Brúkari

en: Node
is: Knútur

en: Comment
is: Viðmerking

en: active
is: virkin
