Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: List
gl: Lista

en: disabled
gl: desactivado

en: Date
gl: Data

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Comment
gl: Comentario

en: active
gl: activo
