Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: List
he: רשימה

en: disabled
he: מושבת

en: Date
he: תאריך

en: edit
he: עדכן

en: Save
he: שמירה

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוסף

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Comment
he: תגובה

en: active
he: פעיל

en: Note
he: הערות

en: Hours
he: שעות
