Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: List
hr: Popis

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Date
hr: Datum

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Time
hr: Vrijeme

en: Add
hr: Dodaj

en: User
hr: Korisnik

en: Comment
hr: Komentar

en: active
hr: aktivan

en: Activity
hr: Aktivnost
