Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: List
ja: リスト

en: disabled
ja: 無効

en: Date
ja: 日付

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Time
ja: 時間

en: Add
ja: 追加

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Comment
ja: コメント

en: active
ja: アクティブ

en: Note
ja: 注意

en: Duration
ja: 期間

en: Activity
ja: アクティビティ

en: Hours
ja: 時
