Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: List
kk: Көрсету

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Date
kk: Датасы

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Time
kk: Уақыт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Comment
kk: Пікір

en: active
kk: белсенді
