Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು
