Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: List
mr: यादी

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Date
mr: दिनांक

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Time
mr: वेळ

en: User
mr: सदस्य

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
