Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: List
my: စာရင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Time
my: အချိန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Comment
my: မှတ်ချက်
