Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: List
ne: सूचि

en: Date
ne: मिति

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Time
ne: समय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: active
ne: सक्रिय
