Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: List
nn: Liste

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Date
nn: Dato

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: Comment
nn: Kommentar
