Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: active
pa: ਚਾਲੂ
