Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: List
pl: Lista

en: disabled
pl: wyłączone

en: Date
pl: Data

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zachowaj

en: Time
pl: Czas

en: Add
pl: Dodaj

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Comment
pl: Odpowiedź

en: active
pl: aktywny

en: Handler
pl: Format

en: Duration
pl: Czas trwania.

en: Activity
pl: Aktywność

en: Hours
pl: Godziny
