Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Status
sk: Stav

en: List
sk: Zoznam

en: disabled
sk: vypnuté

en: Date
sk: Dátum

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Time
sk: Čas

en: Add
sk: Pridať

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Comment
sk: Komentár

en: active
sk: aktívny

en: Handler
sk: Manažér

en: Duration
sk: Trvanie

en: Hours
sk: Hodiny
