Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: List
sl: Seznam

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Date
sl: Datum

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Comment
sl: Komentar

en: active
sl: aktiven
