Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: List
sq: Lista

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Date
sq: Data

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Time
sq: Ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Comment
sq: Komenti

en: active
sq: aktiv
