Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: List
sv: Lista

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Date
sv: Datum

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Time
sv: Tid

en: Add
sv: Lägg till

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Comment
sv: Kommentar

en: active
sv: aktiv

en: Handler
sv: Hanterare

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Hours
sv: Timmar
