Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: List
ta: பட்டியல்

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Date
ta: தேதி

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Time
ta: நேரம்

en: Add
ta: சேர்

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Comment
ta: கருத்து

en: active
ta: செயலில்
